Domy szeregowe w Luboniu pod Poznaniem

Inwestycje Jandach to tanie i atrakcyjne domy w zabudowie szeregowej, które są odpowiedzią na potrzeby nowoczesnych rodzin. Zapoznaj się z ofertą dewelopera Jandach i spełnij swoje marzenie o własnych czterech kątach. Przytulne i przestronne domy jednorodzinne to idealne lokum, w którym możesz na co dzień budować swoje szczęście. Wybierz jedną z wielu lokalizacji, gdzie prowadzimy inwestycje deweloperskie – Plewiska, Luboń lub Komorniki to okolice Poznania, chętnie wybierane jako nowe miejsce do życia. Bliska odległość od centrum miasta, świetne połączenia komunikacyjne oraz doskonale rozwinięta infrastruktura sprawiają, że z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na zamieszkanie w miejscach takich jak Luboń czy Plewiska.

Domy w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim

Jeśli szukają Państwo nowego lokum, które będzie zarówno tanie i funkcjonalne, jak i atrakcyjne pod względem położenia to warto zaznajomić się z propozycją dewelopera Jandach. Nasz firma, opierając się na wieloletnim doświadczeniu i znajomości branży budowlanej, oferuje domy szeregowe oraz mieszkania z ogródkiem, spełniające najwyższe standardy.

 

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Domy szeregowe z rynku pierwotnego

Oferowane przez firmę Jandach domy w szeregowcu pochodzą z rynku pierwotnego i sprzedawane są w stanie deweloperskim. Inwestycja mieszkaniowa w dom w stanie deweloperskim ma wiele zalet. Proponowane lokale mają wykonane wylewki, tynki oraz mają rozprowadzone wszystkie instalacje, łącznie z grzejnikami. Taki stan budynku pozwala nowym właścicielom na wykończenie zgodne z własnymi oczekiwaniami i gustem. Dzięki temu wszelkie decyzje dotyczące wystroju, począwszy od rodzaju podłogi po kolor farby na ścianach, należą do Ciebie. Pozwala to także na bezproblemowe wprowadzenie drobnych zmian czy udogodnień, takich jak przeniesienie instalacji świetlnej czy zmianę układu instalacji sanitarnych. Domy w stanie deweloperskim to nieograniczone możliwości aranżacyjne oraz możliwość wykończenia wnętrza według własnych upodobań. Korzystając z usług naszej firmy, mogą Państwo wybrać odpowiednie dla siebie mieszkanie w stanie deweloperskim w sąsiedztwie Poznania (Luboń lub Plewiska).

Spokojne osiedla mieszkaniowe pod Poznaniem

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą na domy szeregowe, w których stworzysz swoje wymarzone miejsce do życia. Nie czekaj z marzeniami i już dziś zainwestuj swoją przyszłość. Wieloletnie doświadczenie, nowe budownictwo, funkcjonalne mieszkania, doskonałe lokalizacje w okolicach Poznania oraz grono zadowolonych Klientów to najlepsza rekomendacja naszych inwestycji deweloperskich.

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Poznańska 18 | 60-185 Skórzewo k/Poznania

 

Telefon: 061-8677-585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601-498-090          885-498-090