Inwestycje deweloperskie w Luboniu

Jandach oferuje mieszkania dwupoziomowe w stanie deweloperskim, które podlegają pod program Mieszkanie dla Młodych. Nasze domy z rynku pierwotnego i mieszania w zabudowie szeregowej budowane między innymi w gminie Luboń wyróżniają się wysokim standardem i dbałością o szczegóły. Developer Jandach skupia się na potrzebach i oczekiwaniach współczesnych rodzin, dlatego nasze mieszkania są funkcjonalne oraz położone w cichej i spokojnej okolicy. Szukając atrakcyjnych terenów pod zabudowę, firma dobiera lokalizacje chętnie wybierane przez mieszkańców Poznania: są to między innymi Luboń, Plewiska czy Komorniki.

Inwestycje mieszkaniowe Jandach na terenie Poznania i okolic

Zakup mieszkania w szeregowcu lub domu jednorodzinnego to najczęściej najpoważniejsza inwestycja w życiu – dlatego chcąc zapewnić Państwu najlepsze warunki, oferujemy domy w stanie deweloperskim podlegające pod program Mieszkanie dla Młodych (MDM), a także zakup mieszkania na kredyt na bardzo atrakcyjnych warunkach. Jandach istnieje w branży budowlanej od niemal trzydziestu lat, podchodząc więc do nowych inwestycji, korzystamy z wieloletniego doświadczenia i opieramy się na sprawdzonych rozwiązaniach. Do dyspozycji Klientów oddajemy mieszkania o wysokim standardzie, w atrakcyjnych zakątkach Poznania oraz okolic (Luboń, Komorniki).

 

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Własne mieszkania z ogrodem w Luboniu – dobre miejsce do życia

W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo zarówno domy jednorodzinne, jak i szeregowce czy mieszkania dwupoziomowe – jesteśmy pewni, że każdy znajdzie lokum odpowiadające jego potrzebom. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dostępne w Jandach nowe mieszkania oddajemy w stanie deweloperskim , umożliwiając tym samym samodzielny wystrój wnętrz. Dzięki temu mogą Państwo dopasować wygląd mieszkania do własnych potrzeb czy upodobań.

Renomowany developer gwarancją solidnego mieszkania

Jako lider wielkopolskiego rynku budowlanego – firma Jandach oferuje sprawdzone inwestycje mieszkaniowe oraz solidne realizacje. Na pierwszym miejscu stawiamy naszych Klientów, dlatego na inwestycje deweloperskie wybieramy atrakcyjne działki budowlane na terenie Lubonia, Komornik czy Plewisk. Doskonała lokalizacja zapewnia bliskość komunikacyjną ze stolicą Wielkopolski, a także spokojną okolicę z dala od zgiełku dużego miasta. Dzięki temu, wracając po pracy do domu możesz odpocząć od hałasu i zrelaksować się we własnych czterech kątach. Domy i mieszkania dla rodziny od dewelopera Jandach to bezpieczna i sprawdzona inwestycja w przyszłość. Nie czekaj z realizacją własnych marzeń, już dziś zapoznaj się z ofertą domów szeregowych lub mieszkań z ogródkiem firmy Jandach i spraw radość całej rodzinie.

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Poznańska 18 | 60-185 Skórzewo k/Poznania

 

Telefon: 061-8677-585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601-498-090          885-498-090