Mieszkania z ogródkiem w Luboniu pod Poznaniem

RJeśli marzysz o własnym kawałku zieleni, ale jednocześnie zależy Ci na doskonale rozwiniętej infrastrukturze – zapoznaj się z ofertą Jandach. Nasze domy jednorodzinne i mieszkania z ogródkiem charakteryzują najwyższe standardy oraz wysoka jakość wykonania. Inwestycje deweloperskie ulokowane są w spokojnej i cichej okolicy w Poznaniu i przyległych gminach, takich jak Luboń i Komorniki. Firma Jandach jako lider na wielkopolskim rynku posiada bogatą ofertę mieszkań z ogrodem, które objęte są programem MDM – Mieszkanie dla Młodych. Co ważne, oferujemy także mieszkania na kredyt – zgadzamy się na rozmaite formy finansowania i proponujemy korzystne warunki. Przestań marzyć o własnym mieszkaniu i zainwestuj w swoją przyszłość już dziś – mieszkania z ogrodem to najlepsze rozwiązanie dla całej rodziny.

Funkcjonalne mieszkania z ogródkiem w atrakcyjnych lokalizacjach

Własny ogródek to okazja do stworzenia własnej, zielonej enklawy w centrum miasta. To również szansa na posiadanie własnego warzywniaka, w którym można hodować ekologiczne jarzyny i owoce. Dzięki mieszkaniom z ogrodem Twoje dzieci będą miały stały kontakt z florą oraz będą mogły bawić się bezpiecznie na świeżym powietrzu. Mieszkania w zabudowie szeregowej pozwalają stworzyć intymną i przytulną atmosferę, która sprzyja relaksowi i wypoczynkowi.

 

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Sprzedaż domów z ogródkiem blisko Poznania

Własny ogród daje nieograniczone możliwości, pozwala na odkrycie pasji ogrodniczej i codzienne delektowanie się poranną kawą na łonie natury. W letnie wieczory umożliwia spędzanie czasu na świeżym powietrzu lub obserwowanie spadających gwiazd. W zależności od upodobań i potrzeb mogą Państwo urządzić w ogrodzie mini plac zabaw dla dzieci, przydomowy ogródek warzywny lub też przygotować miejsce do grillowania czy wypoczynku na leżakach.

Mieszkania szeregowe. Luboń to lokalizacja godna uwagi

W Jandach stawiamy na zadowolenie Klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas realizacje spełniały najwyższe standardy. Nasze inwestycje deweloperskie cieszą się coraz większym zainteresowaniem – nowe budownictwo doskonale wpisujące się w lokalną architekturę, rozwinięta infrastruktura oraz ciekawe lokalizacje – to elementy, które wyróżniają nas pośród innych inwestorów. Nasza firma realizuje inwestycje mieszkaniowe przy użyciu nowoczesnych technologii i sprawdzonych rozwiązań – dzięki nim stawiamy solidne i wytrzymałe budynki. Atrakcyjne i komfortowe lokalizacje w Poznaniu i okolicach (Luboń, Plewiska, Komorniki), blisko terenów zielonych oraz węzłów komunikacyjnych, to dodatkowy atut naszych inwestycji.

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Poznańska 18 | 60-185 Skórzewo k/Poznania

 

Telefon: 061-8677-585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601-498-090          885-498-090